Zmeniť heslo

Your search results

Kontakt

Podhajska.sk

Zaregistrujte u nás svoje ubytovacie zariadenie, získajte jeho prezentáciu na našich stránkach a s ňou aj nových hostí! Ak máte otázky alebo potrebujete pomôcť kontaktujte nás e-mailom na adrese: info@podhajska.sk.

AKCIA:

Každý nový zákazník získava 2 mesiace prezentácie úplne ZADARMO na skúšku. Počas týchto 2 mesiacov môžete prezentáciu kedykoľvek bezplatne zrušiť! V prípade, že sa rozhodnete si prezentáciu zaplatiť hneď na začiatku získavate tieto 2 mesiace ako bonus a k tomu zľavu 10,00 € z ktoréhokoľvek balíku.

 

Služba ŠTANDART balík VIP balík
Prezentácia zariadenia    
Fotogaléria    
Možnosť video prezentácie    
Kontakty priamo na Vás    
Možnosť kedykoľvek aktualizovať informácie    
Mapa obsadenosti zariadenia    
Poloha zariadenia na mape    
Váš cenník a sezónne ceny    
Žiadne ďalšie poplatky za provízie    
Reklama na sociálnej sieti Facebook    
Reklama v slideri na úvodnej stránke    
Prvé pozície v sekcii ubytovanie    
OBDOBIE CENA CENA
12 mesiacov 109,00 € s DPH  259,00 € s DPH
6 mesiacov 79,00 € s DPH 199,00 € s DPH
3 mesiace 59,00 € s DPH 149,00 € s DPH

  1. Registrujte si u nás konto (v pravo hore). Heslo Vám bude automaticky zaslané na zadaný e-mail a môžete ho kedykoľvek zmeniť. Toto konto bude slúžiť pre pridanie a správu zariadenia.
  2. Prihláste sa do administračného systému pomocou registrovaného konta.
  3. Po prihlásení môžete vytvoriť prezentáciu Vášho zariadenia. Postupujte podľa krokov a vyplňte všetky potrebné informácie a nahrajte fotky Vášho ubytovacieho zariadenia.
  4. Po vytvorení prezentácie nám príde upozornenie na schválenie. Po révízii zariadenie našim adminom Vám zariadenie schválime a publikujeme. V prípade nejasností alebo chýb Vás bude kontaktovať náš admin telefonicky alebo e-mailom.

V prípade záumu Vám radi prezentáciu vytvoríme aj my úplne bezplatne. Budeme na to potrebovať len popis, fotky a ostatné informácie o Vašom zariadení. Ak budete mať o túto službu záujem, môžete nás kontaktovať formulárom nižšie.